Vidhet banesa në Fier, autorët marrin 700 mijë lekë dhe pajisje - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Friday, February 15, 2019

Vidhet banesa në Fier, autorët marrin 700 mijë lekë dhe pajisje


Fier Policia


FIER

Një vjedhje ka ndodhur në fshatin Ferras të Fierit. Sipas të dhënave nga policia vjedhja ka ndodhur paraditen e djeshme në banesën e shtetasit Namik Hyka. Autorët kanë vjedhur 7 milionë lekë të vjetra, një televizor dhe një kompjuter.

Grupi hetimor ka konstatuar se dera e shtëpisë ishte shqyer në kohën kur në banesë nuk kishte njeri. Banesa ndodhet në katin e tretë të një pallati.


Policia ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes duke marrë shenjat e gishtave të lëna në banesë nga grabitësi.

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages