VIDEO/ Sahati i Tiranës mbulohet nga tymi, shihni zjarrin gjigand - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Thursday, February 7, 2019

VIDEO/ Sahati i Tiranës mbulohet nga tymi, shihni zjarrin gjigandZjarr Ne Tirane Prane BashkiseTIRANË

Një zjarr masiv ka përfshirë një lokal në qendër të Tiranës. Bëhet fjalë për një objekt që ndodhet shumë pranë kullës së Sahatit në kryeqytet. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat zjarrfikëse por dhe policia.

Flakët dhe tymi ka mbuluar zonën përreth duke krijuar panik edhe tek qytetarët. Zjarrfikësve i janë dashur disa minuta për të vënë zjarrin nën kontroll. Pamjet duken dramatike në qendrën e kryeqytetit, ndërsa tymi kishte mbuluar kullën e sahatit duke krijuar një re..


Ndërkaq me shuarjen e zjarrit pritet të sqarohen dhe shkaqet e tij. Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar.


(m.k/BalkanWeb)

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages