VIDEO/ Momente paniku, një grua pa ndjenja, një burrë rënkon - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Tuesday, February 26, 2019

VIDEO/ Momente paniku, një grua pa ndjenja, një burrë rënkon


Whatsapp Image 2019 02 26 At 19.22.14Momente paniku në protestën e thirrur nga opozita. Një grua ka përfunduar pa ndjenja, ndërsa një burrë është shtrirë në dysheme dhe rënkon.

Gazetari Klajdi Bodlli raportoi për “BalkanWeb” se një qytetare që ndodhej në protestë, është ndjerë keq, ndoshta nga gazi lotsjellës apo edhe nga turma dhe ka përfunduar në tokë. Ajo është shtrirë në kolltukët e një lokali ku i kanë ardhur në ndihmë protestues të tjerë.

Ndërkaq një tjetër protestues shihet i shtrirë në dyshemenë e një prej dyqaneve përballë parlamentit teksa rënkon dhe fërkon sytë.
Policia ka hedhur disa herë gaz lotsjellës gjatë protestës së sotme, ndoshta dhe më shumë se në protestën e 16 shkurtit pasi protestuesit tentuan disa herë të çanin rrethimin e policëve.


(m.k/BalkanWeb)

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages