Tiranasi thith kokainë nën hundën e policisë, tallet keqazi vetëm pak hapa larg tyre - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Tuesday, February 5, 2019

Tiranasi thith kokainë nën hundën e policisë, tallet keqazi vetëm pak hapa larg tyre


Përdoruesit e lëndëve narkotike enden të lirë në kryeqytet dhe jo vetëm, e teksa policët mblidhen së bashku në një cep për të kapur “kriminelin” e radhës që shet sallatë për t’i siguruar fëmijëve bukën e gojës.
E teksa ky cilësohet si aksioni më i suksesshëm i ditës, që jo me pak gjasa mund të përfundojë edhe në një kronikë e më pas t’u shpërndahet mediave, nivelin real të policisë e ka treguar një tifoz i Tiranës.
Ai ka shkrepur një foto duke thithur kokainë në makinë teksa në sfond duken një mori me policë.
I riu tallet keqazi me përshkrimin që i jep fotos, teksa nuk ka nevojë për një përshkrim të mëtejshëm.
Megjithëse ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj njoftoi se policët “barkderrë” do të shërbenin vetëm në vende të padukshme, si me bark si pa bark, policët, policë mbeten!
Djali ka shkruar për JOQ Albania:
Forca Tirona 😀. Shikoni cfare behet vetem pak hapa larg policisë.”

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages