Shpërthim i fuqishëm në një restorant, humbin jetën tre gra - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Saturday, February 2, 2019

Shpërthim i fuqishëm në një restorant, humbin jetën tre graNjë shpërthim i ka marrë jetën tre grave në një lokal në Kalamata të Greqisë.
Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës ndërsa viktimat janë dy punëtore të restorantit si dhe bashkëshortja e pronarit.
Protothema raporton se gratë që humbën jetën janë të moshës nga 35 deri në 50 vjeç ndërsa thuhet se shkak për shpërthimin mund të ketë qenë një bombol gazi që ndodhej në kuzhinën e restorantit.
Në kohën që ndodhi shpërthimi, në vendin e ngjarjes raportohet të kenë qenë edhe 5 klientë të tjerë, por ata ia kanë arritur të largohen pa lëndime serioze.

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages