Protesta, thyhen xhamat e makinës së shefit të Trafikut Urban - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Tuesday, February 26, 2019

Protesta, thyhen xhamat e makinës së shefit të Trafikut Urban


Demtohet Makina E Policise Protesta
TIRANE

Është shoqëruar me tensione dhe përplasje protesta e opozitës para parlamentit. Policia ka hedhur gaz lotsjellës disa herë në drejtim të protestuesve.

Gjatë kohës që protestuesit janë larguar në drejtim të Rrugës së Elbasanit për t’i shpëtuar gazit lotsjellës dhe në shenjë revolte kanë thyer xhamat e makinës së shefit të Trafikut Urban në Tiranë, Taulant Gjoka.

Makina ishte parkuar afër parlamentit, ndërsa i janë thyer xhamat në pjesën e përparme sic shihet nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb.


(BalkanWeb)

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages