Plas sherri mes të rinjve në Kamëz, djali me BMW tërhiqet zvarrë dhe goditet dhunshëm nga pesë të tjerë - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Friday, February 8, 2019

Plas sherri mes të rinjve në Kamëz, djali me BMW tërhiqet zvarrë dhe goditet dhunshëm nga pesë të tjerë

  • Një sherr mes të rinjve u regjistrua pak më parë në kryeqytet.

Pesë djem kanë sulmuar një djalë tjetër në rrethrrotullimin e Kamzës.
Sipas mesazhit të dërguar në redaksinë e JOQ Albania, djali i dhunuar, po udhëtonte me një makinë tip “BMW”, brenda së cilës ishin edhe dy vajza.
Në pamjet e mëposhtme, shihet sesi djali i cili ndodhej brenda në BMW, tërhiqet zvarrë dhe goditet nga pesë të tjerët.
Pasi thirrjes se po vinte policia, grupi i të rinjve është larguar me shpejtësi nga vend i ngjarjes.
Mesazhi i dërguar në redaksinë e JOQ Albania
Sherri  i madh ne kamez, 5 kunder 1. Turp i madh per shoqerine shqiptare. Një djale me makinë tip bmv bashke me dy vajza ne makine, goditet nga 5 cuna. Akoma se dime arsyen. Dime vetem qe i prene rrugen djalit qe ishte me gocat ne makine. Dhe i dole ta godisnin. Para 5 min te rrethrrotullimi ne kamez. 

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages