Panik në autostradë, automjeti shpërthen në flakë - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Friday, February 1, 2019

Panik në autostradë, automjeti shpërthen në flakë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme.

Një makinë ka marrë flakë në aksin Fushë Krujë-milot.
Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit të flakëve dhe gjëndja e drejtuesit të mjetit.

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages