TIRANË

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital që shkruan se eskorta e shoqërimit e kryeministrit Edi Rama është përfshirë në një aksident. Qytetari dixhital thotë se aksidenti ka ndodhur në aksin Gosë-Rrogozhinë dhe se një prej makinave të eskortës është përplasur me një trajler.

STATUSI I BERISHËS
Eskorta e skizoidit mender krye krye krye… aksident tjetër!
Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital! sb
“Përshëndetje Doktor Berisha! Ishte mëse e vërtetë deklarata Juaj që bari që ka konsumuar Rama ka qëlluar i keq dhe tani kemi një kryeministër me probleme psikike. I ka kapur paniku, po e ndiejnë fundin e tyre dhe nuk po shohin më se kë kanë përpara. Eskorta e tij është përplasur sot me një trajler në aksin Gosë-Rrogozhinë.”

(BalkanWeb)