Kush janë dy punonjësit e bashkisë që u sulmuan në Lezhë (VIDEO) - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Wednesday, February 27, 2019

Kush janë dy punonjësit e bashkisë që u sulmuan në Lezhë (VIDEO)


Foto3


LEZHE

Detaje të reja mësohen në lidhje me ngjarjen e ndodhur pak më parë në Lezhë, ku një mjet tip “Ford Focus: që udhëtonte në drejtim të Tiranës është qëlluar me breshëri plumbash.Gazetari Elidon Ndreka bën me dije për “BalkanWeb” se në mjetin e sulmuar ndodheshin dy punonjës së Bashkisë së Lezhës, Mirel Ndoka, punonjes i INUV dhe Edmond Mhilli ish-punonjës i njësisë Administrative Zejmen.


Në momentin që janë qëlluar, personat e sipërpërmendur mësohet të kenë parakaluar mjetin nga ku erdhën plumbat. Ata thanë se mjeti është qëlluar në pjesën e poshtme, pra tek gomat. Për t’ju shpëtuar të shtënave “Ford Focus:-i ka devijuar nga rruga dhe ka hyrë në karburantin që shihni në videon e siguruar nga “BalkanWeb”.
Policia që ka nisur sakaq hetimet ka sekuestuar edhe kamerat e sigurisë së karburantit me shpresën se ata kanë mundur të fiksojnë automjetin nga ku hapën zjarr dy persona ende të paidentifikuar.

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages