Humb jetën në aksidentin tragjik në moshën 28-vjeçare/ Futbolli shqiptar në zi - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Saturday, February 2, 2019

Humb jetën në aksidentin tragjik në moshën 28-vjeçare/ Futbolli shqiptar në zi

Humb jetën në aksidentin tragjik në moshën 28-vjeçare/ Futbolli shqiptar në zi
Gjatë ditës së sotme futbolli shqiptar ndodhet në zi, pasi ka ndërruar jetë në moshën 28-vjeçare ish-futbollisti i skuadrës së Drenicës, Fidan Gashi.

Lajmi për ndarjen e tij nga jeta është dhënë nga skuadra e Drenicës.
Në një njoftim në faqen zyrtare të këtij ekipi shkruhet se Gashi ka ndërruar jetë pas një  aksidenti tragjik.
Postimi i plotë:
Me pikëllim të thellë morëm lajmin për vdekjen e ish-futbollistit tonë, Fidan Gashi. Ai ishte futbollist i KF Drenica para disa vitësh dhe dha kontribut për klubin afro 5 vite në grupmosha të ndryshme të klubit. Në emër të Kryesisë së KF Drenica, shtabit teknik, menaxhmetit, futbollistëve dhe të gjithë dashamirëve të klubit, shprehim ngushllimet më të sinqerta për familjen të afërmit, miqt dhe të gjithë ata që e njohën të riun Fidan Gashi i cili humbi jetën tragjikisht. U prefsh në paqe Fidan, ngushllime."

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages