Gjendet i vdekur një 57-vjeçar në parkun e Podujevës - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Tuesday, February 5, 2019

Gjendet i vdekur një 57-vjeçar në parkun e Podujevës

Mesditën e sotme në Podujevë është gjetur një person i vdekur

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. E cila ka thënë se viktima është një 57-vjeçar.
“Rreth orës 14:00 një informatë se në parkun e qytetit në Podujevë është një person i shtrirë në tokë.Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e nevojshme policore si dhe ekipi mjekësor, i cili ka konfirmuar vdekjen e tij. Bëhet fjalë për viktimën mashkull F.E 57 vjeç”, ka thënë zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.“Aktualisht hetuesit policorë janë duke ndërmarrë veprimet e nevojshme për të zbardhur të gjitha rrethanat që lidhen me këtë rast”, ka treguar Ahmeti


No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages