Gazi lotsjellës/ Kryemadhi: Rama ka për t’i paguar këta lot - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Saturday, February 16, 2019

Gazi lotsjellës/ Kryemadhi: Rama ka për t’i paguar këta lot


Tension Para KryeministriseTIRANË

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi tha se gazi lotsjellës është më e pakta që mund të bërë kryeministri Edi Rama duke iu betuar se ka për t’i paguar lotët e nënave dhe shqiptarëve.

“Kjo është më e pakta që mund të bëjë Rama. Vërtetë gazi lotsjellës mund të nxjerrë lot nga sytë e shqiptarëve siç ka nxjerrë Rama lot nga sytë e nënave shqiptare por do t’i paguajë këto lot”, tha Kryemadhi.

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages