Digjet banesa në Durrës, rëndë një i moshuar, niset drejt Tiranës - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Tuesday, February 26, 2019

Digjet banesa në Durrës, rëndë një i moshuar, niset drejt Tiranës


Ambulanca Naten 620x350


DURRËS

Një banesë është djegur pasditen e sotme në Durrës. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 8 dhe brenda banesës ka qenë një i moshuar i cili ka pësuar djegie dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Mësohet se i moshuari ka qenë duke pirë cigare e me sa duke e ka harruar të ndezur çka i ka vënë flakën banesës. Ai është nisur me urgjencë drejt kryeqytetit për shkak të gjendjes së rënduar.

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages