Aeroplanit i bie rrota, dramë në mesin e udhëtarëve - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Sunday, February 17, 2019

Aeroplanit i bie rrota, dramë në mesin e udhëtarëve


Aeroplanit i bie rrota, dramë në mesin e udhëtarëve
Aktoret e famshme Jennifer Aniston dhe Courteney Cox përjetuan dramë të vërtetë gjatë një udhëtimi të tyre.
Ato kanë marrë një aeroplan privat në Meksikë për të marrë pjesë në festën e ditëlindjes, por u detyruan të aterrojnë dhunshëm.
Çdo gjë ndodhi kur aeroplani u ul në aeroportin e Los Anxhelosit, ai humbi një rrotë. Aeroplani fluturoi gjithë rrugës deri në hapësirën ajrore të Meksikës, por u kthye në Ontario, pasi ekuipazhi gjeti se nuk ishte e sigurt të mbërrinte në Cabo San Lucas.
Përveç Aniston dhe miqve të saj dhe Cox, kishte ende një duzinë njerëzish në aeroplan. Ata kaluan tre orë në ajër para se të mbërrinte në aeroportin e Ontarios.

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages