Jordan Carver - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Thursday, January 31, 2019

Jordan Carver

Modelja gjermane, ‘e (Foto)

 
Jordan Carver është modelja më seksi gjermane dhe ndiqet prej më tepër se 2 milionë fansave në Instagram.
Së fundi 33-vjeçarja tregoi se është një fanse e futbollit dhe se ndjek shpesh skuadrën e Bayernit të Mynihur.
Në një emision televiziv gjerman, Jordan tregoi se futbollisti i saj i preferuar është ylli polak i bavarezëve, Robert Lewandowski.
“Futbolli është një sport që më pëlqen shumë dhe sa herë që kam kohë, ndjek Bayernin në stadium. Futbollisti im i preferuar është Lewandowski, që sillet si një lider i vërtetë. Më pëlqejnë shumë golat e tij”, tha Carver.
FOTO GALERI
1/17

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages