“Budall, s’ke tru hiç”, shikoni reagimin e babait shqiptar kur mëson se e dashura e djalit është shtatzënë - Technology today

Home Top Ad

PropellerAds

Post Top Ad

Responsive Ads Here

Wednesday, January 30, 2019

“Budall, s’ke tru hiç”, shikoni reagimin e babait shqiptar kur mëson se e dashura e djalit është shtatzënë

Një djalë i ri shqiptar ka vendosur t’u bëjë një shaka pa kripë familjes së vet, sidomos babait të vet. Djali i quajtur Dorian Hysaj e ka shpërndarë videon në YouTube ku ka marrë mijëra shikime dhe komente.

Doriani është vetëm 20 vjeç dhe ka dashur të provokojë babain duke i thënë se e dashura e tij ka ngelur shtatzënë me të.
Në fillim djali ka kërkuar që t’i ulin zërin televizorit, pasi e gjithë familja ka qenë duke parë si zakonisht televizor. Pasi kanë ulur zërin e televizorit djali ka thënë se dëshiron që t’u thotë diçka ndaj u duhet vëmendja e tyre.
Babai shqiptar ka nisur të acarohet me djalin, duke mos e ditur që kjo është një shaka nga ana e tij dhe se motrat e vëllezërit e kanë ndihmuar të realizojë kamerën e fshehtë. I ati ka ngritur edhe zërin ku i ka thënë se është një budall që nuk ka marrë masa mbrojtëse.
I thotë të marrë telefonin e të telefonojë vajzën, për t’i kërkuar edhe dorën në shtëpinë e prindërve të saj. Më pas babai e pyet djalin e tij sesa kohë ka që kryejnë marrëdhënie me të dashurën. Djali i thotë se kanë vetëm tre javë bashkë. I acaruar babai i shqiptar i thotë që të mos dalë më me atë vajzë.
Fjalët e babait:
Ky është budall. E kam ditur që do ndodhte diçka e tillë. Thuaji "fuck off, nuk jam unë! What the fuck, bjerma mua telefonin. Se ske tru hiç, budall, mos u merr me të mo. O fuck you thoji, i don’t care. Kur ke kryer seks me të?
Tash tre javë? E të doli shtatzanë tani? Shko matherfucker thoji, do dy tri muaj të ngelesh shtatzënë. Kjo nuk është për të qeshur, është injoranca jote që ke bërë."
Por në fund të videos, djali i thotë babait se e gjithë kjo ishte një shaka dhe se e ka regjistruar në video.
Babai aty është çliruar nga e gjithë ngjarja dhe ka kapur kokën me duar. Djali e ka puthur babain e vet, duke i insistuar se kjo ishte thjesht një shaka për të parë reagimin e tij.

No comments:

Post a Comment

Post Bottom Ad

PropellerAds

Pages